این سایت پایگاه رسمی جناب دکتر حسن عباسی نیست. برای ارتباط با ایشان به آدرس زیر مراجعه کنید
andishkadeh.ir
---------
---------
کلیک کنید :
دوستانی که کار مهمی دارند، در "منوی اصلی"، "تماس با ما" را کلیک کرده و پیام خود را بفرستند
مکان آدرس و تاریخ ساعت و زمان تشکیل جلسات کلبه کرامت دکتر عباسی - دکتر حسن عباسی Dr Hasan Abbasi .ir

مکان آدرس و تاریخ ساعت و زمان تشکیل جلسات کلبه کرامت دکتر عباسی

دوشنبه 20 آذر‌ماه سال 1391 ساعت 13:53

ممکن است سایت dr-abbasi.ir هم توسط چند نفر اداره می شود و فقط یکی از آن بزرگواران علیه گروه ما آن مطالب تند و تیز را نوشته.

در هر صورت ما با این عزیزان مشکلی نداریم.

اگر از بالای سایت ما (DrHasanAbbasi.ir) "تماس با مدیر" را کلیک می کرد و یک نامه می فرستاد و تذکر می داد که می خواهد علیه ما چنین حرکتی انجام دهد با هم گفت و گو می کردیم و مشکل اصلاح می شد تا با انجام اینگونه اقدامات تفرقه افکنی نشود.

این دوستان عزیز در سایت dr-abbasi.ir زحمت می کشند و جلسات را آپلود می کنند، ما هم بازنشر می کنیم. انشاءالله موفق و پایدار باشند.

در آنجا برخی افراد نظراتی درمورد ما نوشته بودند که بسیار زشت و هتاکانه و بچه گانه بود و بنده تعجب کردم چرا این نظرات منتشر شده. بحمدالله آن پست را حذف کردند. متشکرم. یا علی.


------------------------------------


ادامه برگزاری کلاس های کلبه کرامت

پس از دوهفته تعلیق کلاس‌های کلبه کرامت ، از ۱۶ آذر ۱۳۹۱ دوباره مانند قبل کلاس‌های کلبه کرامت برگزار می‌شود.

 

برای شرکت در کلاس‌ها :

شرکت در کلاس‌های دوره‌ی کلبه‌ی کرامت آزاد است و نیاز به ثبت نام و یا هماهنگی قبلی نمی‌باشد. جلسه‌هایی که تشکیل نمی‌شود از همین قسمت اطلاع‌رسانی می‌گردد.خواهشمندیم قبل از ورود به کلاس مشخصات خود را در لیست حضور و غیاب وارد نموده و تلفن همراه خود را حتما خاموش نمایید. ضبط صوتی یا تصویری کلاس تحت هر عنوان و با هر وسیله ای ممنوع است و لوح تصویری هر جلسه، در هفته‌ی بعد از آن ارائه می‌شود.


محل برگزاری: تهران نو، خیابان ۱۱ نیروی هوایی (شهید خشی)، جنوب میدان لوزی، ساختمان فطرت پلاک ۳۰ (آخرین ایستگاه از خط ۴ متروی تهران – ایستگاه شهید کلاهدوز – در انتهای خیابان شهید خشی می‌باشد.)


زمان: هر پنجشنبه ساعت ۸ تا ۱۲


منبع : dr-abbasi.ir

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo